משיב הרוח - המוזיקאים שלנו

 מיוזיק פורט, ארגון המוזיקאים העצמאיים מציע לפרויקט משיב הרוח מבחר עשיר, מגוון, מאוזן ועדכני ובעיקר איכותי ומחויב לסטנדרטים גבוהיםאנחנו שמחים להציג בין השפע גם הרכבים בהובלת נשים יוצרות, מניעות ומבצעות.
לחלק מן המוזיקאים ברשימה קריירות בינלאומיות מתקדמות, חלקם פעילים בארץ בשורה הראשונה של ההפקות המסחריות.
כולם מוקירי תודה ומאושרים לשתף ולחלוק את המוזיקה שהם מפיקים / יוצרים / מבצעים. 
הארגון שלנו מתמקד בעיקר במוזיקאים ישראלים שהינם יוצרים עצמאיים ומשמרי מסורת יהודית, עברית, ישראלית.
כמעט לכל ההרכבים אפשרות להופיע במגוון בפורמטים: סולו, טריו, דואו וכו׳. בהתאמה לגובה התקציב.

מאיו שבירו
https://www.facebook.com/mayu.shviro

הסגנון הייחודי ויוצא הדופן של נגנית הצ׳לו מאיו שבירו, הפך אותה לאחת המוזיקאיות המחוזרות בישראל ומחוצה לה.  מאחוריה שיתופי פעולה עם תזמורת מזרח-מערב, דודו טסה עופר מזרחי, רוס דאלי, ועוד שפע מוזיקאים מהשורה הראשונה.

אנסמבל יאמה
www.yammaensemble.com

חבורת מוזיקאים איכותיים שמעניקה הרבה כבוד לטקסטים, לשירה, לשפה העברית על שלל תקופותיה. הרכב הבוטיק שהפך במשך 13 שנות קיומו להרכב הנצפה ביוטיוב למוזיקה עברית בקרב קהלים זרים, שם דגש על ביצועים קסומים למוזיקה מקורית ומוזיקה מסורתית.

הדר נחמיה
YouTube Channel

הדר נחמיה, זמרת ומוזיקאית מזן נדיר. על הבמות מגיל 4. גדלה להורים מוזיקאים ולמשפחה של אומנים. מבצעת מוזיקת ג׳אז, מוזיקת עולם, שירים ישראלים ומבחר מגוון של ביצועים. להדר שירה אינטלגנטית, רכה ומלאת הבעה.

טולה בן ארי
www.tulabenarimusic.com

זמרת יוצרת בעלת הבעה נשית ורכה, מתאפיינת בגיוון ושפע סגנוני. טולה מבצעת שירים מקוריים, קלאסיקות ישראליות וקלאסיקות מהעולם הרחב: ג׳אז, בלוז, ברזיל, מוזיקה ספרדית ועוד. חברה בהרכב הבינלאומי playing for change איתו הופיעה רבות על במות גדולות ברחבי העולם.

יערה בארי
www.instagram.com/yaarabeeri

המלחינה ונגנית הקמנצ׳ה, יערה בארי, במופע של מוזיקה מקורית המבוססת על מסורות מוזיקליות מזרח תיכוניות. יערה מבצעת מופעי סולו ועד מופעים בהרכב מלא – חמישה מוזיקאים על הבמה.

 

 

אביב בכר
Facebook Aviv Bahar

זמר, יוצר, מלחין בחסד. עם שירים בפלייליסט, וכתיבה לזמרים ישראלים מובילים (שלמה ארצי, מוש בן ארי) ועם קהל הולך וגדל שבא אחריו ומחבק בחום את שיריו ומופעיו, היוצר אביב בכר מגיש מופע שכולו לב, טבע ופשטות. יצירה ישראלית מקורית חודרת ומרגשת. טקסטים מעצימים, אנושיים, הפקה אלגנטית ואותנטית.

גוטה גוטה
https://www.gutegute.com

חגיגה בלקנית ישראלית – תערובת סאונד עשירה וישירה. מופע שמח של מוזיקה ללב בגובה העיניים. מקצבים אתניים עמוקים, מנגינות מרתקות, אנרגיית פאנק-רוק ואפקטים אלקטרוניים מודרניים, יוצרים חווית קונצרט אקסטטית הפונה לקהלים בכל גודל,  לפסטיבלים גדולים ומופעי במה קטנים. 

ערן זמיר
YouTube channel

ערן זמיר, בנה כלי מיתר ייחודי המשלב
בין עוד לגיטרה חשמלית. נגן כלי מיתר, עוד, גיטרה חשמלית, גיטרה קלאסית.

מופיע ברחבי ישראל והעולם כבר למעלה משני עשורים. ערן חולש על מגוון ז׳אנרים. מבצע מוזיקת עולם, מוזיקה אתנית, אלקטרו-מלודי מסולו ועד שביעייה.

אתי אסתר גורי
Eti Ester Guri Facebook

אחת המבצעות המבוקשות בישראל
של מוסיקה ספרדית מסורתית ושירת פלמנקו. 
זמרת מוכשרת. מנגנת, שרה, מלחינה ומבצעת מוזיקה אתנית, ספרדית, מזרח תיכונית.

ממופעי סולו ועד מופעים מלאים בשילוב רקדניות פלמנקו.

עופר מזרחי
www.ofer-mizrahi.com

עופר מזרחי מוזיקאי מבריק ומחוזר בסצנת המוזיקה הישראלית מפגיש הרכב מיתרים
לשיח מוזיקלי רגיש ועדין.

המוזיקה המשובחת עם אפיונים מסורתיים מהעולם המערבי, טורקי, הודי וקווקזי יוצרת דיאלוג חוצה תרבויות 
שבו גבולות מסורתיים מתחילים להיטשטש ואף להעלם. האנסמבל מבצע יצירות מקוריות לצד עיבודים 
ליצירותיו של שופן.

זהר פרסקו
www.zoharfrescoschool.com

זהר פרסקו, נחשב למאסטר בעל שם עולמי בכלי הקשה, בדגש על תוף מרים התנ״כי. מופיע על הבמות הגדולות בעולם. זהר מגיש מופע איכות בעל סטדנרטים מוזיקלים מוקפדים. מיועד לקהל אנין, סקרן, המעוניין להרחיב גבולות ואופקים של חוויה מוזיקלית
 

אופיר ויפליך
www.ayeletoribenita.com

אמן כלי מיתר (עוד, בגלמה, קופוז, גיטרה) מגיש מופע של מוזיקה מקורית, מסורתית ומשולבת. מתאפיין בסאונד נוגה, הרמוני ושבטי ונגינה ברמה טכנית גבוהה. 

 

 

 

הדר מעוז
hadarmaoz.co.il

זמרת יוצרת ומוזיקאית מרעננת ומקורית. מפגינה שליטה על מגוון רב של כלי נגינה: גיטרה בס, כלי הקשה, גיטרה קלאסית, עוד, סאז פרסי ומשלבת במופע שלה מסורות מוזיקליות מן המזרח ומן המערב
יחד עם מוזיקה מקורית, הרבה קצב ושמחה.

אנסמבל יערות
YouTube Channel Yearot Ensemble

חבורת נשים שרות לוקחות את המאזינים למסע ווקאלי מרתק ביערות והרי הבלקן, ברוח נשית ועברית. באמצעות שירה נשית פוליפונית המלווה על ידי אקורדיון וכלי הקשה הן יוצרות חוויה ים תיכונית מרגשת ואותנטית, הכוללת עיבודים מרעננים לשירים מסורתיים מבולגריה, יוון, מקדוניה, גאורגיה, טורקיה ועוד.

אוריאל הרמן
www.urielherman.com

המוזיקה של אוריאל נעה בין העולמות של ג׳אז ורוק תוך שימוש בצורות כתיבה קלאסיות ובאלמנטיים של מוסיקה מהמזרח. בשנים האחרונות הופיע אוריאל על במות חשובות בעולם. המופע של אוריאל במגוון פורמטים ממופע סולו ועד מופע להקה מלא
(חמישה נגנים).

משפחת אלייב
https://alaevfamily.com

חמולה בוכרית המשלבת את הפולקלור הסוחף של העדה עם גרוב מקפיץ המכניס את הקהל לחגיגה אקסטטית מרוממת. על הבמה הם מעבירים את האנרגיות הבלתי נגמרות של הגרוב הבוכרי ממרכז אסיה יחד עם מקצבים וביטים עכשוויים ואלקטרוניים, המופע אפשרי בהרכב קטן יותר.

2023 © Music Port Israel